Web o pražských groších a jejich dílech

Diskusní fórum pro vás

Datum 09.11.2011
Vložil Bigger
Titulek Re: Re: Drobné úpravy

Waluigi, rád bych přidal, ale přemýšlel jsem, jak to podat....Nechce se mi k jednotlivým panovníkům dělat nějaký nový přehled a popisky, ale spíše doplním v sekci Pražské groše detailnější poznámky k jednotlivým autorům....budu jednoduše pokračovat dále..za informace o groších přibudou i informace - základní - o drobáscích....Zítra večer začnu.....Může být?

Datum 25.11.2011
Vložil koiko
Titulek Re: Drobné úpravy

Ahoj, kdy bys viděl, že naprší na web drobotina ?? Už se těším..... :)

Datum 30.11.2011
Vložil Bigger
Titulek Re: Re: Drobné úpravy

;)

Datum 25.06.2011
Vložil turtleoverhead
Titulek Pěkné

Moc hezky udělané a hlavně užitečné stránky. Za svou osobu bych se přimlouval za trochu lepší a hlavně větší fotografie.
Jinak fajn, gratuluju.

Datum 06.05.2011
Vložil SOSNA
Titulek tak nevím,nevím

jestli se ti sem někdo bude hlásit s unikáty ze své sbírky.Dnes už toto jakoby kolegiální kamarádství nefunguje.V případě vlastnictví něčeho cenějšího si dá každý bacha se chlubit co má doma.A ještě pod vlastním jménem!!!Dnes se vykrádají sbírky na objednávku at jde o auta a motorky-veterány,známky,pivní lahve,nábytek atd.Jinak dobrý.

Datum 06.05.2011
Vložil Bigger
Titulek Re: tak nevím,nevím

No, na jednu stranu máš recht. Ale zase na druhou stranu....občas mi někdo z fóra pošlě něco zajímavého, tím myslím nepopsanou variantu, podvariantu, atd....chybné opisy.....atd....O tyhle věci moc zloději asi stát nebudou, místo po groši asi šáhnou po dukátku či čemkoli, co je ze zlata.....To by musel být znalec a mít trochu čas si i projít co je co....
Ale díky za komentář.....:-)

Datum 21.06.2011
Vložil koiko
Titulek Re: tak nevím,nevím

no, jak bych to napsal.... pokud vlasním unikát, tak jej mám v bance. Kolega Bigger je můj kamarád a nemám problém mu poslat fotky grošíků,pokud si o ně napíše, a to se netýká jen Biggera, např.další kolega sbírá značky mincmistrů, mincoven - proč jim nepomoci ?? Jak jinak by vznikala nová, přehlednější literatura bez informací a foto materiálu od kolegů ?? Když budu ohledně mincí - určení apod. potřebovat pomoc, vím, že mi na oplátku také pomohou. Díky takovímto lidem vděčíme za odborné povědomí buď publikované formou literatury, nebo jako např. zde - zadarmo.

Datum 21.06.2011
Vložil Bigger
Titulek Re: Re: tak nevím,nevím

Já k tomu nemám co dodat.....kdyby si kažký hamounil to své a nikomu se nepodělil o " fakta ", tak tady nemáme třeba atlas světa....trochu přetažené, ale je to tak.......

Datum 20.03.2011
Vložil Mazar
Titulek ...

Pěkný začátek,spousta informací na jednom místě,je to pěkné...

Datum 20.03.2011
Vložil Bigger
Titulek Re: ...

Dík. Přesně jsi to vystihl...začátek.....tyto stránky jsou pouze jakýmsi začátkem - úvodem do grošového období. Záleží jen na nás, kam to až dotlačíme....:-)

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode